Chainmaille návod - kroužkované šperky

Chainmaille návod – kroužkované šperky

[button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/chainmaille-sperky-z-dratku-a-koralku-22″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na úvodní stránku kurzu, kde si můžete přehrát jeho lekce.“ gravity=“n“ fade=“0″]Vstoupit do kurzu zdarma [/tooltip][/button-red]

Co říkají účastníci kurzu „Chainmaille návod – kroužkované šperky “?

„Dobrý den, Vaše kroužkování mě naprosto okouzlilo a ve Vašem podání nevypadá moc složitě :-)“ „Dobrý den, moc děkuji za Váš výborný kurz. Hned jsem se pustila do zkoušení šperku.“ „Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za skvělý kurz.“

Baví Vás práce s drátky a korálky? Potom Vás určitě zaujme tato speciální technika, s níž dokážete vytvořit opravdu nádherné ozdoby!

Návody na výrobu šperků zaujaly už spoustu lidí. 44 ze 44 ohodnotilo kurz „Chainmaille návod – kroužkované šperky“ pěti hvězdičkami.

V tomto kurzu proniknete do tajů techniky Chainmaille. Získáte návod, jak s její pomocí vytvářet řetízky, náramky, brože či náhrdelníky. A přitom Vám budou stačit jen dvě základní ingredience – drátky a korálky.

Videi Vás bude provázet Jaroslava Kavalírová, taktéž známá pod přezdívkou Jája nebo Tabytha. Ruční práce jsou jejím koníčkem a věnuje jim každou volnou chvilku. Jelikož má s touto technikou bohaté zkušenosti, vede řadu kurzů po České republice. Spoustu lidí se na ně ovšem nemůže dostavit, a proto si připravila i jeho internetovou obdobu.

[one_fourth]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_fourth]

[one_fourth]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_fourth]

[one_fourth]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_fourth]

[one_fourth_last]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_fourth_last]

Chainmaille je starý postup používaný v Evropě už od pátého století. Návod, jak na to, měli už staří Angličané, ale na výsluní se dostala zejména v USA a Kanadě. Dříve byla doménou zbrojařů, kteří z ní vytvářeli brnění pro vojáky a ke šperkařství se začala využívat až později.

K tomu, abyste se naučili vytvářet krásné ozdoby, budete potřebovat i několik pomůcek. S těmi se seznámíte už v prvním videu, jenž Vám lektorka podrobně představí. Poté se již vrhnete i na samotnou výrobu.

S touto starou technikou budete vytvářet řadu ozdob s využitím různých předmětů. Fantazii se meze nekladou.

V následujících lekcích získáte Chainmaille návod na japonské kytičky, s nimiž si opravdu vyhrajete. Na nich si vyzkoušíte všechny základní postupy a z těchto zkušeností pak budete čerpat v dalších videích. Hned v tom třetím je využijete k vyrobení profesionálních řetízků. Pokud se budete snažit a vložíte do nich všechen svůj um, budou k nerozeznání od těch z obchodů.

Výroba z drátků a korálků jinak? Klikněte a zjistěte víc!

[button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/chainmaille-sperky-z-dratku-a-koralku-22″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na úvodní video tohoto kurzu.“ gravity=“n“ fade=“0″]Vstoupit do kurzu[/tooltip][/button-red]

Ptáte se, jaký má Chainmaille význam?

Chainmaille návod - kroužkované šperkyDříve se tato technika používala k výrobě zbrojí. Než lidé poznali plátové brnění, používali jeho kroužkovou podobu. Výraz má tedy spojitost s jeho původním využitím. Po doslovném přeložení znamená „kroužková zbroj“ – kroužkování.

[button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/chainmaille-sperky-z-dratku-a-koralku-22″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na stránku s úvodním videem tohoto kurzu.“ gravity=“n“ fade=“0″]Přejít na úvodní video kurzu[/tooltip][/button-red]

[divider]

Recenze účastníků:

[one_half]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_half]

[one_half_last]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_half_last]

[one_half]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_half]

[one_half_last]Chainmaille návod - kroužkované šperky[/one_half_last]

[divider]

Vstupte do kurzu „Chainmaille návod – kroužkované šperky „

Při výrobě si vyzkoušíte i „příchutě“ ostatních zemí. Budete vytvářet perskou vazbu a podíváte se i na starou keltskou růži. Během toho využijete řadu materiálů od samotných korálků, přes krystaly Swarowski, až po minerály či drahé kameny. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

[one_half][button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/chainmaille-sperky-z-dratku-a-koralku-22″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na úvodní video tohoto kurzu.“ gravity=“n“ fade=“0″]Vstoupit do kurzu[/tooltip][/button-red][/one_half]

[one_half_last][button-white url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurzy/vsechny-kurzy“ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na výběr všech ostatních kurzů.“ gravity=“n“ fade=“0″]Zobrazit jiné kurzy[/tooltip][/button-white][/one_half_last]