Drátování - Návody pro začátečníky

Drátování – Návody pro začátečníky

Co říkají účastníci kurzu „Drátování – Návody pro začátečníky“?

”…krásná práce, srozumitelně podaný kurz, mnohostranné využití. Myslím, že podle vašeho videa se každý, alespoň trochu zručný člověk dokáže naučit drátovat…”

Jestliže jste si ještě neodrátovali hrnek, nebo nevíte, jak začít s drátováním, našli jste ten správný kurz o Drátování – Návody pro začátečníky.

Tímto srozumitelným kurzem Drátování – Návody pro začátečníky už prošlo více než 1 167 lidí.

V následujících lekcích kurzu si projdete základní techniky drátování, jaké pomůcky budete potřebovat, kde nakoupit vhodné dráty, co je třeba učinit s dráty před drátováním, jak vyrábět duté tvary, jak ošetřit zhotovený výrobek.

Své znalosti Vám v tomto kurzu předá Karla Hátleová, která se kromě psaní knih věnuje výtvarnictví již mnoho let. Je autorkou knih o kreativních technikách, lektorkou živých kurzů a ráda pracuje s lidmi. Pokud nemáte možnost navštívit Karlu v jejím kreativním studiu v Budějovicích nebo účastnit na jednom z jejích výtvarných pobytů, pak je tento kurz skvělou alternativou.

Kurz o drátování začnete ukázkou základních drátovacích technik a naučíte se vyrobit srdíčko jako první věc. Dále z kamínku vyrobíte rybku pomocí techniky šitá krajka, naučíte se také, jak na drátování hrnců a hrníčků čtvercovým opletem. Dále v kurzu Drátování – návod pro začátečníky dozvíte, jak si odrátujete lahev seštiúhelníkovým opletem.

Naučíte se také, jak udrátovat jarní kruh, nebo i květiny do vázy. A mnoho dalšího!

Drátováním dříve lidé zpěvňovali keramické nádobí, dnes se již nádobí drátovat nemusíme, avšak drátování zůstalo jako jedna z oblíbených výtvarných činností.

Karla Hátleová Vám v online kurzu vysvětlí vše, co potřebujete pro výrobu krasných předmětů z drátů. Nevěříte? Vyzkoušejte kurz a uvidíte.

Přehrajte si kurz nyní, dokud je ještě zdarma!

Víte, kdo byl dráteník?

“DrátováníDráteník je osoba, která se zabývá řemeslnou činností jménem drátenictví. Dříve se z drátu vyráběly potřeby do kuchyně, pasty na myši a také dekorativní prvky do rámů od zrcadel, apod. Drát se mimojiné používal také na zpevnění kuchyňského nádobí z keramiky z preventivních důvodů (proti rozbití).Recenze kurzu Drátování – Návody pro začátečníky:

Vstupte do kurzu "Drátování - Návody pro začátečníky"

Pro kurz Drátování pro začátečníky nebudete potřebovat žádné finančně nákladné pomůcky, postačí Vám kleště a dráty měděné, které jsou měkké na to, abyste je mohli ohýbat. Podívejte se na úvodní video kurzu Drátování a zjistíte sami, jak snadné je začít a začít vytvářet krásné ozdoby doma. 

Přehrát ukázku zdarma