Enkaustika návod pro začátečníky

Enkaustika návod pro začátečníky

 

Co říkají účastníci kurzu „Enkaustika návod pro začátečníky“?

„Touto technikou jsem toho namalovala už hodně, ale paní Školaudyová mi ukázala další možnosti.“ „Paní Školaudyová je v kurzech opravdu skvělá!!!!“ „Úžasné!“

Chcete nahlédnout pod pokličku této starodávné techniky? Tak neváhej a přihlaste se do tohoto unikátního kurzu!

Do kurzu se přihlásilo už spoustu amatérských malířů a 76 ze 76 jej ohodnotilo kladně!

Pronikněte do tajů tohoto stařičkého postupu zvaného Enkaustika. Návod pro začátečníky Vám ukáže základní techniky malby a nejdůležitější pomůcky. V pozdějších částech se naučíte malovat detaily a dozvíte se i něco o údržbě svých předmětů.

Kurzem provází lektorka Jana Školaudyová. Ta se dříve věnovala zejména učení, svůj volný čas ale investovala do kreslení. Díky svému předchozímu povolání se naučila práci s lidmi a během let si osvojila spoustu výtvarných technik. Vytvořila tedy návod pro začátečníky, v němž Vám vše srozumitelným způsobem vysvětlí.

V první lekci zjistíte, co je to Enkaustika. Dozvíte se zajímavé informace z její historie, kdo ji používal a jak se s ní dříve pracovalo. Důležitější je ale současnost a nynější postupy, o nichž se už v první lekci zmíní.

Návod pro začátečníky naplno propukne tvorbou přání, s nimiž můžete překvapit své příbuzné nebo kamarády. Naučíte se lemování a tupování obrázku, přičemž na konci si namalujete i první kytičku. Tuto znalost pak naplno využijete ve třetí lekci, kde stromoví a okvětní lístky doplníte o další detaily. To vše Vás čeká v neplacené části!

Ke vstupu do kurzu nepotřebujete žádné vstupní znalosti. Všechny tipy, triky a postupy se dozvíte ve srozumitelné a zábavné formě od lektorky Jany Školaudyové.

Pokud vstoupíte do prémiové části kurzu, Enkaustika se Vám ještě více vryje pod kůži. Zkusíte si hned několik způsobů malování přírody a oblohy, ptáků i stromů. Naučíte se namalovat cestu, hory i stojatou a tekoucí vodu. Bude se Vám hodit i tip na to, jak dělat korekce a přenášet vosk z papíru na jeho enkaustickou variaci.

Přehrajte si kurz nyní, dokud je ještě zdarma!

Ptáte se, jak je Enkaustika stará?

Enkaustika návod pro začátečníkyTento druh výtvarného umění vymysleli už staří Řekové před více než 2,5 tisíci lety. V historii byla hojně využívána také Egypťany, kteří s její pomocí kreslili pohřební portréty. Zaujala i velké umělce minulého století. Tuto techniku využíval například Jesper Jons nebo Fernando Leal Audirac.

 

 

Recenze účastníků:

Vstupte do kurzu "Enkaustika návod pro začátečníky"

Sympatická lektorka Vám předá rady i k malování pastami nebo studenými vosky. Nezapomene ani na důležitou péči o předměty. Zjistíte vše o kvalitním čištění žehličky a dalších pomůcek. Díky tomu Vám vydrží opravdu dlouho. Jana Školaudyová Vás ráda provede světem barev a tvoření pomocí žehličky.

Začít kurz zdarma