Návod na látkové kytičky kanzashi

Návod na látkové kytičky kanzashi

[button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/kanzashi-textilni-kyticky-20″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na úvodní stránku kurzu, kde si můžete přehrát jeho lekce.“ gravity=“n“ fade=“0″]Vstoupit do kurzu zdarma [/tooltip][/button-red]

Co říkají účastníci kurzu „Návod na látkové kytičky kanzashi“?

„Děkuji, byl to pro mne přínos. Moc pěkně a srozumitelně vytvořený kurz. Doporučuji.“ „Je to nádhera. Paní super a hlavně srozumitelně vysvětluje postupy.“ „Moc hezké! Děkuji.♥“

Díky tomuto kurzu dokážete vytvořit krásné textilní kytičky. Věnujte je svým známým nebo si s nimi ozdobte svůj dům!

Lidé mají rádi originální výzdobu. A spoustě z nich se líbí i kurz „Návod na látkové kytičky kanzashi“, neboť 56 z 56 jej ohodnotilo pěti hvězdičkami!

Návod na látkové kytičky kanzashi je vskutku jednoduchý. Dokáže ho pochopit každý, zvlášť když je dobře vysvětlen. Právě na to se můžete těšit v tomto kurzu, kterým Vás bude provázet zkušená lektorka Jaroslava Marková.

Ta se jejich výrobě věnuje už řadu let. Dokáže vytvořit i ty nejmenší výrobky vlastníma rukama tak, že vypadají jako vyrobené na stroji. Chcete něco takového zvládnout také? V tomto online kurzu se to naučíte!

[one_fourth]Návod na látkové kytičky kanzashi[/one_fourth]

[one_fourth]Návod na látkové kytičky kanzashi[/one_fourth]

[one_fourth]Návod na látkové kytičky kanzashi[/one_fourth]

[one_fourth_last]Návod na látkové kytičky kanzashi[/one_fourth_last]

V něm dostanete návod na látkové kytičky kanzashi, které jsou opravdu úžasným doplňkem ke každému oblečení. K jejich tvorbě přitom nebudete potřebovat žádné drahé materiály. Stačí doma najít zbytky látek, nastříhat je a znovu využít k něčemu, z čeho budete mít radost.

Nejdostupnější surovinou, z které se dnes vytváří většina oblečení, je bavlna. Jak zjistíte v kurzu, má skvělou pružnost. Díky tomu si na ní můžete beze strachu vyzkoušet všechny techniky. Budete ji stříhat, ohýbat a rozličně tvarovat. Parádně si tak procvičíte motoriku a otestujete nejen svoji šikovnost.

Tento postup je opravdu pro každého. Jednoduchou technikou dokážete vytvořit krásné dekorační kvítky, které Vám bude každý závidět!

Aby byl celý „soubor“ kompletní, ukážete si i tvorbu okvětních lístků. Ty základní si připravíte z přehýbané látky, z níž potom jen vystřihnete požadovaný vzor. A aby Vám vše dobře drželo, využijete i špendlíky.

Zjistěte, jak vytvořit ty nejkrásnější textilní kytičky!

[button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/kanzashi-textilni-kyticky-20″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na úvodní video tohoto kurzu.“ gravity=“n“ fade=“0″]Vstoupit do kurzu[/tooltip][/button-red]

Ptáte se, jak je technika tvorby kanzashi stará?

Návod na látkové kytičky kanzashiTato technika vznikla před stovkami let v Japonsku. Tehdy ji gejši využívali k tvorbě ozdob do vlasů za pomoci zbytků ze starých kimon. Postupně se tato technika dostala do světa a místo tradičního japonského obleku se začaly používat zbytky látek z šití nebo jiného oblečení.

[button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/kanzashi-textilni-kyticky-20″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na stránku s úvodním videem tohoto kurzu.“ gravity=“n“ fade=“0″]Přejít na úvodní video kurzu[/tooltip][/button-red]

[divider]

Recenze účastníků:

[one_half]Návod na látkové kytičky kanzashi[/one_half]

[one_half_last]Návod na látkové kytičky kanzashi[/one_half_last]

[one_half]Návod na látkové kytičky kanzashi[/one_half]

[one_half_last][/one_half_last]

[divider]

Vstupte do kurzu „Návod na látkové kytičky kanzashi“

Návod na látkové kytičky kanzashi obohatíte o další znalosti. Dozvíte se o předmětech, které Vám mohou značně ulehčit práci a ušetřit trochu času. Uvidíte, že se správnou jehlou, nití, s asistencí pinzety a kleštiček půjde vše od ruky!

[one_half][button-red url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurz/kanzashi-textilni-kyticky-20″ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na úvodní video tohoto kurzu.“ gravity=“n“ fade=“0″]Vstoupit do kurzu[/tooltip][/button-red][/one_half]

[one_half_last][button-white url=“https://www.kurzyproradost.cz/kurzy/vsechny-kurzy“ target=“_self“ position=“center“][tooltip content=“Po kliknutí přejdete na výběr všech ostatních kurzů.“ gravity=“n“ fade=“0″]Zobrazit jiné kurzy[/tooltip][/button-white][/one_half_last]