Pačvork návod na šití - návody na šití deky

Pačvork návod na šití – návody na šití deky

Co říkají účastníci kurzu „Pačvork návod na šití – návody na šití deky“?

„Mám radost, že jsem si tento kurz koupila. Je to srozumitelné i pěkně předvedené.“ „Dobrý den, patchwork se mi velice líbí, ale nikdy jsem si na něj netroufla, až nyní po zhlédnutí Vašeho videa.“ „Radko, od doby, kdy jsem si koupila Váš kurz, šití patchworku se stalo mým koníčkem, tímto vám děkuji a přeji mnoho úspěchů.“

Přeměňte zbytky látek v nádherné dekorace nebo užitečné předměty! Jak na to zjistíte v tomto kurzu!

Tato velice oblíbená technika zaujala už spoustu lidí. A 159 ze 159 účastníků ohodnotilo kurz „Pačvork návod na šití – návody na šití deky“ kladně!

Tato technika je velice stará a v dnešní době opět začíná nabírat na oblibě. A není divu, neboť jde o postup, který je dostupný každému. Pokud hledáte návod na šití, inspiraci, nebo se chcete pačvork teprve naučit, tak máte jedinečnou příležitost.

Kurzem Vás provede Radka Sedláčková. Z jejího největšího koníčku se nakonec stala srdeční záležitost, které se věnuje každý den. Napsala o něm knihu Zipové tašky, dennodenně vytváří nové práce a přednáší i na svých seminářích. Jeden takový připravila pro všechny v online podobě.

 

Během pačvork videí získáte návod na šití z pruhů. Z nich si společně s lektorkou ušijete polštář technikou volného kviltování a samozřejmě přidáte i všechny jeho důležité části. Nebude tedy chybět ani lemování, zip nebo samotný základ, bez něhož by se pačvork neobešel.

Abyste nezůstali jen u klasického polštáře, vyzkoušíte si i oblíbenou techniku „crazy šití.“ Povíte si něco o japonském proplétaném pačvorku. S využitím tohoto postupu dokážete vytvořit vzor padajících kostek, který pak využijete na ozdobení tašky.

Díky této staré technice dokážete vytvořit spoustu krásných předmětů. Stačí zhlédnout všechna videa.

Podobné vzory budete vytvářet i flic-flac postupem a svoje znalosti si doplníte i o vhodné srážení látek a jejich rozžehlování. Další pačvork návod na šití je i tzv. srubová technika, po jejímž zvládnutí dokážete vytvořit ještě krásnější vzory než doposud.

Přeměňte zbytky látek na dekorace. Stačí kliknout!

Ptáte se, co je to pačvork?

Pačvork návod na šití - návody na šití dekyJde o specifickou techniku, při které se sešívají látky různých velikostí a barev tak, aby ve výsledku vytvořily zajímavý tvar. Poprvé ji začali využívat Číňané. Ti s její pomocí během 8. až 9. století sešívali buddhistická obřadní roucha. V dnešní době je využívána zejména pro tvorbu dekorací.

Recenze účastníků:

Vstupte do kurzu "Pačvork návod na šití - návody na šití deky"

S tímto prastarým ručním řemeslem dokážete vytvořit nádherné dekorativní výrobky a řadu dalších užitečných předmětů. Pod Vašima rukama tak přivedete na svět pokrývky, polštáře, deky, kabelky nebo tašky. Každý z výrobků bude jedinečný.

Přehrát ukázku zdarma