Jak ušít tašku - Základy šití (Jak ušít polštářek)

Jak ušít tašku – základy šití

 

Co říkají účastníci kurzu „Jak ušít tašku – základy šití“?

„Děkuji za moc pěkná trička a prima nápady. Šiju už dlouho a vaše nápady jsou pro mě nový vítr do plachet.“ „Dobrý den, tak po zhlédnutí jsem ušila povlak na polštář pro ročního syna.“ „Paní Katko, chci vám moc poděkovat za perfektní kurz šití pro začátečníky!“

Naučte se šít podle nejmodernějších metod. Jednoduše, rychle a zábavně!

O ruční řemesla je stále zájem! Dokazuje to 80 z 80 lidí, kteří kurz „Jak ušít tašku – základy šití“ ohodnotili pěti hvězdičkami!

Zajímá Vás, co stojí za výrobou polštářů či hadrových hraček? V tomto kurzu to můžete zjistit! V něm proniknete do tajů šitých výrobků, zjistíte, jak ušít tašku a další zajímavé předměty nebo dekorace, které se Vám budou líbit!

V následujících videích budete potkávat Katku Dachovskou. Ta zná svět moderního šití jako vlastní boty, neboť v něm působí už řadu let. Věnuje se zejména dětským hračkám a doplňkům pro domácí mazlíčky, publikuje svoje práce v časopisech i na internetu. Navíc umí dobře vysvětlovat, což je v tomto případě velice důležité.

Díky tomuto online kurzu se naučíte spoustě nových věcí, které byste jinak vstřebávali pomocí tlustých knih nebo metodou pokus omyl. A jak sami víte, to trvá opravdu dlouhou dobu. V tomto kurzu se informace dozvíte mnohem rychleji a hlavně zábavněji.

Pokud chcete vědět, jak ušít tašku, musíte se nejprve dostat přes řadu jednodušších předmětů, na nichž si všechny techniky vyzkoušíte. První budete vytvářet na první pohled složitý veselý polštářek. Jak v průběhu videa zjistíte, nejde o nic složitého. Abyste se mohli svými schopnosti pyšnit i na veřejnosti, vyrobíte si i tričko nebo dekorační látkovou panenku pro přátele.

Naučit se šít není nic složitého. Jakmile zvládnete základy, můžete se pustit do tvorby krásných dekorací.

Po troše teoretické a praktické přípravy konečně zjistíte, jak ušít tašku. Místo zipu ale využijete magnetické zapínání, které není tak náchylné na poškození. V závěrečných lekcích si ještě vyzkoušíte výrobu ušatých bryndáčků, panenky, dráčka nebo věci pro domácí mazlíčky.

Chcete se to také naučit? Klikněte!

Ptáte se, jak je samo šití staré?

Jak ušít tašku - Základy šití (Jak ušít polštářek)Šití je nejstarší známá technika. Používala se už za doby paleolitu, kdy lidé spojovali látky, kůže nebo kožešiny za pomoci stehů. S rozvojem techniky a vynálezem šicího stroje se šití značně zjednodušilo a začalo tak být dostupné téměř pro každého.

 

 Zobrazit jiné kurzy

Vstupte do kurzu "Jak ušít tašku - základy šití"

V tomto kurzu si každý najde svoje. Nováčci získají teoretickou i praktickou průpravu doplněnou o zajímavé tipy a triky. Ti zkušenější ocení spíše jeho inspirativní přínos a možná se i něčemu novému přiučí!

Přehrát ukázku zdarma